• Свеж
2inch Керамички Кујна Ножици, ' Рѓа Доказ Храна за бебиња Ножици со Обвивка Идеја За храна машина

2inch Керамички Кујна Ножици, ' Рѓа Доказ Храна за бебиња Ножици со Обвивка Идеја За храна машина

Проценките:
DEN 398.40

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
Ножеви
Број На Модел На:
JD001
Функција:
Еко-Пријателски
Нож Тип:
Ножици
сертификација:
SGS,LFGB,ОД FDA
Бренд Име:
MIDDIA
Материјал:
Керамички

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!