• Свеж
Ѕид Луксузни Златна Боја Месинг Бања Пешкир Еден Бар Железнички Рек Носителот Бања Фитинг Додаток aba844

Ѕид Луксузни Златна Боја Месинг Бања Пешкир Еден Бар Железнички Рек Носителот Бања Фитинг Додаток aba844

Проценките:
DEN 959.76

Стока
Достапно.

Детали

боја:
Жолта
Тип:
Крпа Барови
Број На Модел На:
aba844
Материјал:
Бакар
Број на Барови:
Една Крпа Барови
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Должина:
30cm
Функција:
Монтажа На Ѕид

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!