• Свеж
50g Мажи за Нега на Кожата Крем Навлажнувачки Масло-за контрола на Лицето Крем Третман на Акни, Хијалуронска Киселина, Алое Белење на Анти Навремено Крем

50g Мажи за Нега на Кожата Крем Навлажнувачки Масло-за контрола на Лицето Крем Третман на Акни, Хијалуронска Киселина,

Проценките:
DEN 110.40

Стока
Достапно.

Детали

Употреба:
Лице
Тип На Објект:
Крем
Функција:
Навлажнувачки
Број На Модел На:
Мажите За Нега На Кожата Крем
Сертификат Број:
GBNEW
GZZZ:
YGZWBZ
Земја/Регион на Производство:
Кина
Пол:
Машки
сертификација:
GZZZ
Состојка:
морски алги,длабоко seamineral,морски колаген,glycerol
НЕТО-WT.:
50g
Тип На Објект:
Крем
Објектот Type1:
Длабоко навлажнувачки
Објектот Type2:
Масло-контрола
Објектот Type3:
лицето крем
Објектот type4:
Хидратантен Анти-Стареењето
Објектот Type5:
за мажите нега

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!