• Свеж
7/8 22 mm CNC мотоцикл handlebar се справи со бар костец завршува за Хонда 900RR 250 400 VTR 250 PCX 125/150 PCX125 PCX150 CBR

7/8 22 mm CNC мотоцикл handlebar се справи со бар костец завршува за Хонда 900RR 250 400 VTR 250 PCX 125/150 PCX125

Проценките:
DEN 193.92

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
YOWLING
Име На Модел:
Handlebar Костец Капа
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.25kg
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Објектот Дијаметар:
2.2cm
Тип На Објект:
Костец
Состојба:
100%Сосема Нов
Количина:
1 пар
Бои:
Црна/Црвена/Сино/Gold/Siliver/Зелена/Титаниум/Портокал
Се вклопува:
Сите 22mm Handlebar Мотоцикл
is_customized:
YES
Тип На Објект:
Костец
Функција:
Мотоцикл CNC 7/8 се Справи со Бар Крајот Handlebar Костец
Имаат:
Со логото оригиналниот
Fitment:
За Хонда, Јамаха Suzuki Триумф Ktm Aprilia Ducati Benelli 22mm
Име На Модел:
Мотоцикл Бар Крај (лево и право)

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!