• Свеж
Го отворија Циркон Круна Целосна Кубни Циркони Тиара CZ Tiaras Гроздобер Булчински Diadem Свадба Коса Додатоци Coroa Noiva WIGO1177

Го отворија Циркон Круна Целосна Кубни Циркони Тиара CZ Tiaras Гроздобер Булчински Diadem Свадба Коса Додатоци Coroa

Проценките:
DEN 1881.36

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
JUBRAY
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Класичен
Тип:
Tiaras
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
WIGO1177
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Круна, Тиара, Diadem, Coroa, Коса, Накит, Коса Додатоци
Материјал:
Бакар, Бело Злато Позлатен, Кубен циркони, CZ
За Користење на:
Свадба, Забава, За Невестата, Pagent
Пакување:
Подарок Пакет
боја:
бело злато позлатен
Големина:
L34/Dia14cm xH5.5 cm

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!