• Свеж
Висок Квалитет на Тексас Headband Коса бенд Косата Додаток рачно изработени Гумени Бендот трговија на големо

Висок Квалитет на Тексас Headband Коса бенд Косата Додаток рачно изработени Гумени Бендот трговија на големо

Проценките:
DEN 46.56

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Број На Модел На:
HB-1601071
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Hairbands
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
IBOWS
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
боја:
10 бои
Материјал:
grosgrain лента
Повод:
Секојдневниот Живот, Партија
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
моден стил:
Моден hairbands
is_customized:
hair hoop
Пол:
жените мали свежи коса, лак вратоврска лак вратоврска
превозот:
DHL,Fedex,од Страна на Воздух& Страна на Морето
Пакување:
2 парчиња/многу

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!