• Свеж
50 компјутери/многу , 3 burlap ткаенина petal цвет за модни додатоци за коса додатоци headwear 25 бои

50 компјутери/многу , 3 burlap ткаенина petal цвет за модни додатоци за коса додатоци headwear 25 бои

Проценките:
DEN 676.08

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Chiffon,Полиестер
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
jt
боја:
16 бои
Употреба:
косата клип /за коса зафат /headband
Големина:
3''
MOQ:
50 компјутери/многу
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Пакување:
безбедно пакување
is_customized:
Yes
квалитет:
Висок
превозот:
10--45 дена од ePacket
Стил:
Headwear

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!