• Свеж
Жените Коса Додатоци Бренд Геометриски Bungees Шик Пеперутка Еластична венчиња мода губење на јажиња Коса Прстен конска опашка Носителот

Жените Коса Додатоци Бренд Геометриски Bungees Шик Пеперутка Еластична венчиња мода губење на јажиња Коса Прстен конска

Проценките:
DEN 71.76

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Геометриски
Одделот За Името:
Возрасни
Тип:
еластична венчиња
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Гума,Пластика
Број На Модел На:
АА-АА-0038-AE-VK
Материјал:
Легура
Место на Потекло:
гуангжу, Кина (Копно)
Големина:
one size
Боја Стил:
како Слика
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија
Материјал:
Гума/легура

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!