• Свеж
6inch UHF машки plug да UHF женски џек со RG-316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач кабел 6 15cm Tanger Висок Квалитет RF кабли

6inch UHF машки plug да UHF женски џек со RG-316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач кабел 6 15cm Tanger Висок Квалитет

Проценките:
DEN 128.64

Стока
Достапно.

Детали

Број На Модел На:
C050UHF316L15
На едниот крај Конектор A:
UHF машки приклучок ( внатре завртка & центар машки pin )
На другиот крај Конектор Б:
UHF женски приклучок ( надвор завртка & центар дупка женски )
кабелот тип:
RG316 Pigtail Кабел
Должина на кабел:
6inch ( околу 15cm )
Врска Заштита:
Црна Топлина се Топи Намали Цевка Versafit или еквивалент
Оперативен Фреквенција:
со Највисок Квалитет, >= 2.4 Ghz 3Ghz 5.8 Ghz, 8Ghz...
Земјата Регион на Производство:
Кина, Хонгконг Шенжен
Конектор Позлата:
Злато Позлатен Контакти, Вистински Тефлон Изолатор
Конектор Сол Спреј Тест:
>= 24 часа - 48 часа
Монтажа:
Машински Месинг Изградба Crimp Кабел Планината

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!