• Свеж
2 парчиња 4mm Банана Приклучок Злато Позлатен Обврзувачки Пост Орев Банана Приклучок Џек Конектор Јасно

2 парчиња 4mm Банана Приклучок Злато Позлатен Обврзувачки Пост Орев Банана Приклучок Џек Конектор Јасно

Проценките:
DEN 47.76

Стока
Достапно.

Детали

Број На Модел На:
Конектори
Бренд Име:
YAM

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!