• Свеж
2 парчиња/многу 63V 3300UF Радијална НАТОПИ Алуминиум Electrolytic Кондензатори големина 22*30 3300UF 63V

2 парчиња/многу 63V 3300UF Радијална НАТОПИ Алуминиум Electrolytic Кондензатори големина 22*30 3300UF 63V

Проценките:
DEN 95.76

Стока
Достапно.

Детали

Број На Модел На:
63V3300UF
Номинална Напон:
63V
is_customized:
Yes
Пакет Тип:
преку дупка
Примена:
Општа Намена
боја:
Црна
Температурата На Работа:
Стандард
Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Структура:
Фиксна Capacitor
Бренд Име:
TTVXO

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!