• Свеж
BEPEITHY Нов Дизајн Vestido Де Феста Долго Душо Pleats Мали Бели Фустани Краток Пром Фустани Коктел Фустани 2018

BEPEITHY Нов Дизајн Vestido Де Феста Долго Душо Pleats Мали Бели Фустани Краток Пром Фустани Коктел Фустани 2018

Проценките:
DEN 2040.00

Стока
Достапно.

Детали

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16
Тип На Објект:
Коктел Фустани
Повод:
Коктел Забава
Број На Модел На:
bew
Силуета:
Директно
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Pleat
Вистински Слики:
Yes
Моден Елемент:
Гроздобер
Половината:
Империја
Ткаенина Тип:
tulle
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
BEPEITHY
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Ткаенини:
100% ployster
Затворање:
YKK патент/Чипка-Up
MOQ:
1 Парче
Снабдување со стил:
ОЕМ

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!