• Свеж
Универзален Клуч Сет 9 КОМПЈУТЕРИ 1/2 вртежен момент Rachet Поставува Поправка Алатка За Возило Велосипед Велосипед Штекер Клуч за Полнење Алатка

Универзален Клуч Сет 9 КОМПЈУТЕРИ 1/2 вртежен момент Rachet Поставува Поправка Алатка За Возило Велосипед Велосипед

Проценките:
DEN 647.76

Стока
Достапно.

Детали

Материјал:
Хром-vanadium Челик
Карактеристики:
Не се лизга,Dismountable,Мултифункционални
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
универзален клуч сет
Тип:
Отворен Крај Клуч
Бренд Име:
ANENG

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!