• Свеж
LAOA 6P / 8P Мрежа Crimping Клешти Преносни Мултифункционален Кабел Жица Stripper машина Терминал Crimping Клешти

LAOA 6P / 8P Мрежа Crimping Клешти Преносни Мултифункционален Кабел Жица Stripper машина Терминал Crimping Клешти

Проценките:
DEN 864.00

Стока
Достапно.

Детали

Карактеристики:
Мултифункционален
Тип:
Комбинација Клешти
DIY Материјали:
Електрични
Се Справи Со Стил:
Свиткана
Примена:
Жица Stripper
is_customized:
Yes
Материјал:
Хром Vanadium
Број На Модел На:
LA195103 LA195107
Plier Стил:
Германски
Бренд Име:
LAOA

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!