• Свеж
Бесплатен превозот зима плус големина М-5XL лабава руно мажите товар панталони долги панталони еластичен појас директно долги панталони 9 модели

Бесплатен превозот зима плус големина М-5XL лабава руно мажите товар панталони долги панталони еластичен појас директно

Проценките:
DEN 1101.36

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Стил:
Сафари Стил
Панталона Стил:
Карго Панталони
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Половината Големина(во инчи):
2.1-4
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Дебелина:
Во тешка категорија
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Пред Стил:
Pleated
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Памук
Декорација:
Appliques
Број На Модел На:
p-568
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
облека дизајнерски детали:
мулти-џеб
Долги панталони:
Панталони
облека технологија:
водата се мијат
Стил:
Моден

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!