• Свеж
UMODE Бренд Мојот Мона Лиза Обетки Златна Боја CZ Кристал Dangle Earring Вода Капка Обетки За Жените Brincos Мајка Подарок AUE0019

UMODE Бренд Мојот Мона Лиза Обетки Златна Боја CZ Кристал Dangle Earring Вода Капка Обетки За Жените Brincos Мајка

Проценките:
DEN 119.76

Стока
Достапно.

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
AUE0019
Пол:
Жените
Бренд Име:
UMODE
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Mainstone:
Кубен Циркони
предмети:
Обетки
Предмети Дизајн:
Капка earring
обложено:
злато боја
превозот:
Бесплатен превозот
Пол:
Жените
Тежина:
11g(card included)
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Occassion:
свадба / партија / Дневно / Office / Подарок
Тип:
Капка Обетки / Обетки За Жени

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!