• Свеж
ЛЕЛЕ 17mm фацетирани капе пурпурна кристал бисер dangle earring позлатен

ЛЕЛЕ 17mm фацетирани капе пурпурна кристал бисер dangle earring позлатен

Проценките:
DEN 1176.00

Стока
Достапно.

Детали

Главниот Камен Боја:
бела, виолетова
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
бакарни легури
Број На Модел На:
mm
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!