• Свеж
Terreau Кети 2017 Нова Мода Dangle Долги Обетки Со 3 Ист Шупливи Остава За Жените Bijouterie Топла Продажба

Terreau Кети 2017 Нова Мода Dangle Долги Обетки Со 3 Ист Шупливи Остава За Жените Bijouterie Топла Продажба

Проценките:
DEN 29.28

Стока
Достапно.

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Капка Вода
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Бренд Име:
TERREAU КЕТИ
Број На Модел На:
daACVB

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!