• Свеж
KIVN Накит Луксузни Капка Dangle Отвори CZ Кубни Циркони Женска Девојки Булчински Свадба Симулирани Бисер Обетки 10pcs Многу Големо

KIVN Накит Луксузни Капка Dangle Отвори CZ Кубни Циркони Женска Девојки Булчински Свадба Симулирани Бисер Обетки 10pcs

Проценките:
DEN 2298.48

Стока
Достапно.

Детали

Метална боја:
родиум
Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
21PE482
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
KIVN
Метали Тип:
Дувачкиот

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!