• Свеж
WomenTrendy Геометриски Pendant Капка Обетки Луксузни Dangle Обетки Накит За Женски Партија Мода Накит Boucled' oreil AE243

WomenTrendy Геометриски Pendant Капка Обетки Луксузни Dangle Обетки Накит За Женски Партија Мода Накит Boucled' oreil

Проценките:
DEN 370.08

Стока
Достапно.

Детали

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Бакарни Легури,Бакар
Бренд Име:
љубоморен млади
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
AE243
Материјал:
Кубен Циркони
Тежина:
9.6 G
боја:
Зелена
позлата:
Пиштол Црна
Камен:
ААА+ Кубни Циркони
Повод:
Свадба Службеници ПартијаШопинг Ангажман Годишнината
Подарок за:
Себе Си,Љубовник,Девојка,Сопруга,Невестата,Мајка,Ќерка,Женски
Еколошки Стандарди:
олово,никел,кадмиум слободни
Обичај или Не :
Yes
Трговија на големо:
Yes

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!