• Свеж
3.28 Мини Зум на Камерата 2.8 mm-12mm 1200TVL HD Зум Прирачник се фокусира Djustable Леќа Метал безбедност надзор vidicon Микро видео

3.28 Мини Зум на Камерата 2.8 mm-12mm 1200TVL HD Зум Прирачник се фокусира Djustable Леќа Метал безбедност надзор

Проценките:
DEN 649.20

Стока
Достапно.

Детали

Сензор Големина:
1/4
Хоризонтална Резолуција:
800TVL, 1200TVL
Сигнал Систем:
PAL, NTSC
Фокус:
2.8-12mm(прирачник)
Број На Модел На:
SN-335c
Конективност:
Затворен Систем/видео надзор Жичен
Потрошувачка На Енергија(W):
20W
боја:
Црна,Бела
Видео Формат На Компресија:
H. 264
Тип:
Аналогна Камера
Мрежен Интерфејс:
Никој
Напојување(V):
12V/2A
Агол На Гледање (Степен):
100°
Инсталација:
Вградени
Специјални Функции:
Вандалот-доказ
Висока Дефиниција:
Никој
Стил:
Мини Камера
IR Растојание(м):
Нема ноќ визија функција
Поддржани Оперативни Системи:
No
Минимална Осветлување(Лукс):
види опис
Сензор:
CMOS
is_customized:
Yes
Ѕидот Заградата:
страна
Димензии (L x W x D)(mm):
види опис
Леќа (mm):
2.8 mm-12mm
Аудио Излез:
Надворешна врска
Технологија:
Рачен фокус
Постои пакет:
меурчиња кутија
Агол На Гледање (Степен):
1/4
материјал квалитет:
Метал
Може да се прилагоди:
Да!Добредојдовте да контактирате со
Стандардната Боја:
Црна

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!