• Свеж
CTVMAN Wi-fi Безбедносни 1080p Камера 2mp со Bluetooth Звучник PTZ Безжична Camara IP Wifi Mini видео надзор Надзор Kamera

CTVMAN Wi-fi Безбедносни 1080p Камера 2mp со Bluetooth Звучник PTZ Безжична Camara IP Wifi Mini видео надзор Надзор

Проценките:
DEN 1789.92

Стока
Достапно.

Детали

Сензор Големина:
1080P Cam, 1080P Cam 16gb Картичка, 1080P Cam Картичка 32gb
Напојување:
Нормално
Видео Формат На Компресија:
H. 264
Минимална Осветлување(Лукс):
0Lux
Технологија:
Инфраред
Стил:
Куполата На Камерата
Поддржани Оперативни Системи:
Windows 7,Windows 8,Windows XP
Алармот Акција:
E-Mail Фото
Конективност:
IP/Безжична Мрежа
Поддржани Мобилни Системи:
Андроид
is_customized:
No
Инсталација:
Таванот
Потрошувачка На Енергија(W):
10W
Димензии (L x W x D)(mm):
Мини Камера
Сензор:
CMOS
Бренд Име:
CM03E02MWI
Ѕидот Заградата:
страна
Мрежен Интерфејс:
Wi-Fi/802.11/b/g
Агол На Гледање (Степен):
85°
Леќа (mm):
3.6 mm
IR Растојание(м):
10m
Висока Дефиниција:
1080P(Full-HD)
Сензор Бренд:
SONY
Број На Модел На:
CM80B02BT-A
Тип:
ip камера
боја:
Бела
Напојување(V):
5V
Аудио Излез:
Двонасочна аудио
Специјални Функции:
Внатрешна
function1:
безбедносната камера 1080p
function2:
ip камера со bluetooth звучник
function3:
PTZ Безжична Camara
function4:
2mp,bluetooth звучници,onvif
надворешен надзор на камерата:
wi-fi безбедносна камера
надворешен надзор на видео камерата:
Системи за видео надзор Надзор Kamera
wifi камера wifi:
двонасочна аудио разговор
камерата ip wifi exterieur:
camara wifi ip
ip камери 1080p wifi:
sd картичка max 64gb
Usage2:
инфраред,мини камера,дома,на p2p

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!