• Свеж
40L Со Чевли Склад Тактички Торба Ранец Машки Отворено Качување Пешачење Водоотпорен Маскирна Лаптоп Рамо Кеси Schoolbag

40L Со Чевли Склад Тактички Торба Ранец Машки Отворено Качување Пешачење Водоотпорен Маскирна Лаптоп Рамо Кеси Schoolbag

Проценките:
DEN 1488.72

Стока
Достапно.

Детали

Капацитет:
30 - 40L
Ранци Тип:
Softback
Пол:
Мажи
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
RZ8556
Дожд Маска:
No
Функција:
мултифункционален
Бренд Име:
D5Column
Пол:
унисекс,маж,мажи,жена,женски,жени
Тип:
двојно торба,ранци,Rucksack
боја:
каки,црна,КП,ACU,пустината,џунгла,маскирна
Употреба:
туристички кампување лов и риболов работи пешачење

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!