• Свеж
45L/55L/70L/80L Protable Водоотпорен Дожд Покритие За Ранец Кампување Пешачење возење Велосипед Училиште Патување колекции 35L

45L/55L/70L/80L Protable Водоотпорен Дожд Покритие За Ранец Кампување Пешачење возење Велосипед Училиште Патување

Проценките:
DEN 51.12

Стока
Достапно.

Детали

Капацитет:
Други
Бренд Име:
LUCKSTONE
Материјал:
Најлон
Пол:
Унисекс
Дожд Маска:
Yes
Ранци Тип:
Softback
Број На Модел На:
HD00012
Функција:
Водоотпорен
функција 1:
патна торба покрие
Карактеристика 2:
Отворено Спортска торба покрие
функција 3:
Водоотпорен торба Покрие Дожд
карактеристика 4:
Mountaineering Торба Покрие Дожд
Пад на превозот:
Поддршка
е-прилагодена:
Yes
Карактеристика 5:
Водоотпорен Перница
Функција 6:
Кампување Торба Покрие Дожд
Карактеристика 7:
Пешачење Качување Торба Покрие Дожд

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!