• Свеж
5pcs 3 Начин Tee Воздух Пневматски 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm Y Обликувани Пластични Цевки Вклучите Притисни во Конекторот Брзо Брзо Спојување

5pcs 3 Начин Tee Воздух Пневматски 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm Y Обликувани Пластични Цевки Вклучите Притисни во Конекторот

Проценките:
DEN 54.72

Стока
Достапно.

Детали

Тема Спецификација:
4mm да 4mm, 6mm да 6mm, 8mm да 8мм, 10мм за да 10мм, 12mm за 12mm, 14mm да 14mm
Број На Модел На:
PY 4 до 14
Тип:
Спојување
Обликот:
Еднаков
Материјал:
Пластични
врска:
брзо спојување
Техника:
вбризгување
Глава Кодот:
овална

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!