• Свеж
5pcs Бела Бод Маркери Растворливи Крстот Бод Вода Erasable Пенкала Grommet Мастило Маркер за Означување Пенкала DIY Везана Дома Алатки

5pcs Бела Бод Маркери Растворливи Крстот Бод Вода Erasable Пенкала Grommet Мастило Маркер за Означување Пенкала DIY

Проценките:
DEN 195.36

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
Молив
Бренд Име:
YUANTENG
Употреба:
Крстот-Бод
Материјал:
мастило пен
Пакување:
opp
Costura:
КАПЧИЊА
Тип:
Erasable Пенкала
Техника:
маркер пенкало
Употреба:
рачно изработени везови крстот бод текстил
14CT Unprinted Крстот Бод:
крстот бод колекции
11CT Печатени Крстот Бод колекции:
Ткаенина Маркер За Означување Пен
Мастило Ткаенина Маркер:
вода erasable пен
Везана Алатки:
дома алатки

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!