• Свеж
ERIKC FooRJ01222 гориво Заеднички железнички притисок ограничување вентил F ooR J01 222 автомобил издувен вентил F00R J01 222 вентил водич дизел

ERIKC FooRJ01222 гориво Заеднички железнички притисок ограничување вентил F ooR J01 222 автомобил издувен вентил F00R

Проценките:
DEN 527.76

Стока
Достапно.

Детали

Audi Модел:
200
Објектот Должина:
10cm
Бренд Име:
ERIKC
Материјал Тип:
High-speed челик
За Возило Брендови/Модел:
Audi
200-Година:
2016 година
is_customized:
yes
Објект:
F 00R J01 222 CR Инјектор Контрола вентил
Модел Нема:
F00R J01 222 Bos-/ch Инјектор Вентил
ОЕМ:
Контрола вентил FooRJ01218 , FooR J01 218 , F ooR J01 218
Апликација за инјектор:
0 445 120 096 , 0 445 120 173 дизел заеднички железнички инјектор
Нето тежина:
30g/pc
Бруто тежина:
50g/pc
Материјал:
High-speed челик
Сертификат:
CE , ISO9001
Пакување Детали:
1 парче/кутија
Автомобил Производител:
Заменлив

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!