• Свеж
Liandlee Андроид Мултимедијални Стерео За Мицубиши Outlander / ASX / Montero G2 Радио BT CD DVD Плеер GPS Навигација Аудио Видео

Liandlee Андроид Мултимедијални Стерео За Мицубиши Outlander / ASX / Montero G2 Радио BT CD DVD Плеер GPS Навигација

Проценките:
DEN 12120.00

Стока
Достапно.

Детали

Outlander-Година:
2014,2013
Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,JPEG,Mp4,CD,dvd,WMA
Din:
Двојно Din
Бренд Име:
Liandlee
Оперативен Систем:
Андроид
Специјални Функции:
Bluetooth,Екран на Допир,ТЕЛЕВИЗИЈА,Мобилни телефони,MP3 Плеери,ЦД Плеер,Радио Тјунер,Вграден GPS
ROM:
16g
Објектот Големина:
6.2 инчен
Мицубиши Модел:
Outlander
Напон:
12V
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
RAM меморија:
1G
Име На Модел:
M230
Интерфејс:
USB, SD
Посебна Карактеристика:
Wifi Функција
Материјал Тип:
Хардвер Електроника
Од Моќ:
45w
Резолуција:
1080P
OSD Language:
Англиски
Големина На Дисплеј:
6.2
Објектот Тежина:
5kg
Макс Надворешна Меморија:
64g

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!