• Свеж
СТП кожен милениче кревет Скалите рампата мат за мало куче против пролизгување количка за пет чекори со 2-чекори со монтажни Покрие Куче Рампата Скалите

СТП кожен милениче кревет Скалите рампата мат за мало куче против пролизгување количка за пет чекори со 2-чекори со

Проценките:
DEN 983.76

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
One Size
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
CHICMOOD
Тип На Објект:
Скалите & Чекори
Шема:
Цврста
Број На Модел На:
Куче По Скалите
Тежина:
1.1kg
Материјал:
PU
Измијте Стил:
Рака Мие
Функција:
Водоотпорен
оригиналниот:
Кина
Име на производ:
домашно милениче мат
Тип На Објект:
Куче По Скалите
Други:
OEM/ODM
Материјал:
СТП, PP памук
боја:
Црна, Кафе, Црвена, Сива, Розова, Портокалова
Големина:
One Size
Функција:
домашно милениче мат монтажни маска

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!