• Свеж
CCQ Жените Хривнија Види Мулти-Слој Кристално Срце Облик Dial рачен часовник Часовници Кварц TT@88

CCQ Жените Хривнија Види Мулти-Слој Кристално Срце Облик Dial рачен часовник Часовници Кварц TT@88

Проценките:
DEN 78.96

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
CCQ
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Легура
Затворач Тип:
скриени затворач
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Случај Обликот:
Круг
Бендот Ширина:
15mm
Бендот Должина:
40cm
Dial Дијаметар:
25mm

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!