• Свеж
Тркала Spacer На PCD 5x100mm ЦЕНТАР 54.1 mm Дебелина 3мм Тркала Адаптер 5*100-54.1-3мм

Тркала Spacer На PCD 5x100mm ЦЕНТАР 54.1 mm Дебелина 3мм Тркала Адаптер 5*100-54.1-3мм

Проценките:
DEN 432.00

Стока
Достапно.

Детали

Број На Модел На:
5*100-54.1-3
Материјал:
Алуминиум легура 6061 - T6
Бренд Име:
passches
Дебелина:
3мм
Надворешен дијаметар:
139mm
Внатре дијаметар:
54.1 mm

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!