• Свеж
W1218 Дигитален Термостат DC12V Температура Контролер За Инкубатор w/ Сонда Црвено G25 Капка брод

W1218 Дигитален Термостат DC12V Температура Контролер За Инкубатор w/ Сонда Црвено G25 Капка брод

Проценките:
DEN 82.56

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
OOTDTY
Стил:
Стои Станица
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под
Моќност Тип:
Никој
Дисплеј Тип:
Дигитални
Макс Мерење На Температурата:
49°C & Под

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!