• Свеж
Yobang Безбедност 3G WIFI GPRS Smart Home Security Алармни Системи за Полнење Со Водоотпорен Соларен Погон Сирената Rainproof Отворено Камера

Yobang Безбедност 3G WIFI GPRS Smart Home Security Алармни Системи за Полнење Со Водоотпорен Соларен Погон Сирената

Проценките:
DEN 7752.00

Стока
Достапно.

Детали

боја:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Број На Модел На:
YB104352-3G
Алармот Тип:
GPRS,SMS,Апликации, ги Контролирате
Комплет За Конфигурација:
Вратата Сензор
Бренд Име:
Yobang Безбедност
Наоружува Тип:
СТАН
Видео Интерфејс:
Yes
Лозинката Тастатура:
Yes
Екранот:
Yes
Комуникациски Интерфејс:
Безжичната
Зона Број:
Поддршка на 100 безжични сензори
моќност:
DC 5V(микро USB стандарден интерфејс за напојување)
Употреба:
Вратата,Home Security System СМС Предупредување
Тип:
3G Wifi Аларм Систем
Функција:
управувана од било каде
Фреквенција:
433Mhz
Поддршка 3G Бенд:
3G WCDMA
со wifi функција:
Yes
Поддршка IP Камера:
Yes

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!