• Свеж
2 парчиња 12 mm ID Црево Barb Опашка Да 3/8 BSPT машки Црево Barb Фитинг СВ 304 од не ' Рѓосувачки Челик Barstock

2 парчиња 12 mm ID Црево Barb Опашка Да 3/8 BSPT машки Црево Barb Фитинг СВ 304 од не ' Рѓосувачки Челик Barstock

Проценките:
DEN 206.16

Стока
Достапно.

Детали

Тип:
Спојување
Црево Внатрешен Дијаметар:
12mm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
1
Обликот:
Намалување на
врска:
Машки
Техника:
Barstock
Глава Кодот:
Круг

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!