• Свеж
5 Боја Алуминиумски Crimp Spacer Монистра Додатоци Наоди DIY Ѓердан Хривнија Earring Изработка на Накит 2-8mm

5 Боја Алуминиумски Crimp Spacer Монистра Додатоци Наоди DIY Ѓердан Хривнија Earring Изработка на Накит 2-8mm

Проценките:
DEN 45.36

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
200 Piece 4mm, 500 Piece 2mm, 100 Piece 6mm, 25 Piece 8mm
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Метали Тип:
Железо
Бренд Име:
ОРЕОЛ ШАРМАНТНА
Објектот Тежина:
30g
Број На Модел На:
W09342-W09361
Материјал:
Метал

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!