• Свеж
ZOOYA Полн плоштад/Круг вежба Дијамант везови Лондон соништа 5D DIY дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Мозаик C06

ZOOYA Полн плоштад/Круг вежба Дијамант везови Лондон соништа 5D DIY дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Мозаик

Проценките:
DEN 150.24

Стока
Достапно.

Детали

Големина:
Square drill 16x24cm, Round drill 16x24cm, Square drill 20x30cm, Round drill 20x30cm, Square drill 30x45cm, Round drill 30x45cm, Square drill 35x50cm, Round drill 35x50cm, Square drill 40x60cm, Round drill 40x60cm, Square drill 45x65cm, Round drill 45x65cm, Square drill 50x70cm, Round drill 50x70cm, Square drill 50x75cm, Round drill 50x75cm, Square drill 55x80cm, Round drill 55x80cm, Square drill 60x90cm, Round drill 60x90cm, Square drill 70x100, Round drill 70x100, Square drill 80x120, Round drill 80x120, Square drill 100x150, Round drill 100x150
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
три-димензионални
Дијамант форма:
Плоштад
Шаблон Тип:
Сценско
Бренд Име:
ZOOYA
Рамка:
No
Употреба:
Дома декорација/Ѕидот налепници/подарок
За Дијаманти:
100% целосна вежба дијамант
Техника:
Висок Квалитет На Печатење Машина
Број на Бои:
Според сликата
Дијамант Тип:
3D,5D
квалитетот на производот:
добро
Испорака Брзина:
брзо

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!