• Свеж
УВ замена Светилки за УВ-Technik UVI 180 4C СТР 15/1400

УВ замена Светилки за УВ-Technik UVI 180 4C СТР 15/1400

Проценките:
DEN 2640.00

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
Ултравиолетови Сијалици
Гаранција:
1000hrs
Карактеристики:
uvc
Број На Модел На:
30447F0
сертификација:
CE
Просечен Живот (часот):
9000
Бренд Име:
ТО
Напон:
110-240V
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!