• Свеж
Нови гроздобер 35pcs антички бронза овална Камео/Cabochon рамка pendant шарм diy накит Наоди 37*26*2mm (одговара на 25*18mm)

Нови гроздобер 35pcs антички бронза овална Камео/Cabochon рамка pendant шарм diy накит Наоди 37*26*2mm (одговара на

Проценките:
DEN 228.00

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Метали Тип:
Цинк Легура
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Околу Големина:
37*26*2mm
дупка кол:
3мм
is_customized:
Yes
Модел:
Ѓердан,Шарм,Декоративни,Додатоци,Украс
боја:
античкиот бронза
Тема:
Дизајн,модел,DIY,Подарок
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Cameos Settings

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!