• Свеж
HSP 08060 Dogbone Вратило 77mm 2P За РК 1:10 Скала Off Road Чудовиште Камион 94188

HSP 08060 Dogbone Вратило 77mm 2P За РК 1:10 Скала Off Road Чудовиште Камион 94188

Проценките:
DEN 62.16

Стока
Достапно.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Директорот Оска
Надградба На Делови/Додатоци:
Куче Коска
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
08060
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Метал
Бренд Име:
HobbyPark
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Dogbone

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!