• Свеж
8pcs/Многу HSP 02164 3x8mm М3 Алуминиум за Миење Орев Легура Рамен Конус Купот на Главата на Завртката Заптивка За 1/10 RC Модел Делови за Автомобили

8pcs/Многу HSP 02164 3x8mm М3 Алуминиум за Миење Орев Легура Рамен Конус Купот на Главата на Завртката Заптивка За

Проценките:
DEN 49.68

Стока
Достапно.

Детали

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
10070
Алатка Материјали:
Собрани класа
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Бренд Име:
HobbyPark
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Тркала за миење Нут
За Возило Тип:
1/10 Кабриолет, Автомобил, Камион, Truggy

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!