• Свеж
DoreenBeads 150 Компјутери Сребрена боја Двојно Циклуси Отворите Скок Прстени 8мм Кол. Наодите, 2015 година нови

DoreenBeads 150 Компјутери Сребрена боја Двојно Циклуси Отворите Скок Прстени 8мм Кол. Наодите, 2015 година нови

Проценките:
DEN 30.48

Стока
Достапно.

Детали

Број На Модел На:
B04161S
Накит Наоди Тип:
Скок Прстени & Подели Прстени
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
DoreenBeads

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!