• Свеж
8SEASONS 30Sets Златна боја Стрелки Купидон Срце за да се Префрлате Clasps 13*16mm

8SEASONS 30Sets Златна боја Стрелки Купидон Срце за да се Префрлате Clasps 13*16mm

Проценките:
DEN 60.24

Стока
Достапно.

Детали

Број На Модел На:
B01038
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
8Seasons

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!