• Свеж
Нови Органски накладките За Задните MALAGUTI GT 500 Spidermax 2004-2010 Р 125 Медисон од 2004 до 2007 година K 400 Медисон 02-06 ОЕМ ZPMOTO

Нови Органски накладките За Задните MALAGUTI GT 500 Spidermax 2004-2010 Р 125 Медисон од 2004 до 2007 година K 400

Проценките:
DEN 428.88

Стока
Достапно.

Детали

Име На Модел:
ZP298
Објектот Дијаметар:
6cm
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
5.34cm
Објектот Тежина:
0.22kg
Објектот Должина:
5.096cm
Специјални Функции:
накладките
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE
Материјал Тип:
Накладките Органски
Објектот Висина:
0.95cm

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!