• Свеж
100Meters LC/PC-ST/PC,OM2 Multimode 50/125,Дуплекс,LC да ST Оптички Влакна Patch Кабел за кабелот

100Meters LC/PC-ST/PC,OM2 Multimode 50/125,Дуплекс,LC да ST Оптички Влакна Patch Кабел за кабелот

Проценките:
DEN 1679.76

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
ИО-ЛИНК
Број На Модел На:
EBMD5LCST100
Состојба:
Нови
Должина на кабел:
100meters
Конектор A:
LC
Конектор Б:
ST
кабелот тип:
Дуплекс
Основни gladding дијаметар:
50/125
Влакна Тип:
OM2
боја:
Портокал
Влакна со дијаметар:
3.0 mm
Се прилагодите:
Поддршка

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!