• Свеж
Метална школка Водоотпорен /допир дигитални копче 125KHZ RFID Читач на & Тастатура Вратата Контрола на Пристап +5pcs кристал keyfobs

Метална школка Водоотпорен /допир дигитални копче 125KHZ RFID Читач на & Тастатура Вратата Контрола на Пристап +5pcs

Проценките:
DEN 959.76

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
ZOCORFID
Режим На Безбедност:
Успеат Безбедно
Ветер:
Никој
Број На Модел На:
M1
Фреквенција:
125KHz
DC:
12v
Големина:
128X85X22mm

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!