• Свеж
Нови Органски накладките За Задните MALAGUTI 150/250 Медисон 1999-2003 125 Медисон 3 2008-2009 S 200 Медисон 2004 ОЕМ ZPMOTO

Нови Органски накладките За Задните MALAGUTI 150/250 Медисон 1999-2003 125 Медисон 3 2008-2009 S 200 Медисон 2004

Проценките:
DEN 429.36

Стока
Достапно.

Детали

Име На Модел:
ZP298
Објектот Дијаметар:
6cm
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
5.34cm
Објектот Тежина:
0.22kg
Објектот Должина:
5.096cm
Специјални Функции:
накладките
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE
Материјал Тип:
Накладките Органски
Објектот Висина:
0.95cm

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!