• Свеж
Мода Ѕвезда Метал 18mm Snap Копчето Затворач Осветленост Накит Додатоци Бесплатен Превозот

Мода Ѕвезда Метал 18mm Snap Копчето Затворач Осветленост Накит Додатоци Бесплатен Превозот

Проценките:
DEN 196.56

Стока
Достапно.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Дијаметар:
1.8cm
Број На Модел На:
NKA0007
Објектот Ширина:
1.8cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Производ Карактеристики:
Легура
Материјал:
Метал
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
3.8g
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Должина:
1.8cm
боја:
Браун
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
Пакет:
OPP Пена Картон
Обликот:
Ѕвезда

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!