• Свеж
нов висок Квалитет 1 x беа 25,5 Гитара Fretboard електрична гитара зголеми Дрво Fretboard Делови 15 # пломба

нов висок Квалитет 1 x беа 25,5 Гитара Fretboard електрична гитара зголеми Дрво Fretboard Делови 15 пломба

Проценките:
DEN 695.76

Стока
Достапно.

Детали

Бренд Име:
yinfente
Број На Модел На:
#15
Тип:
Fretboard

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!