• Свеж
Нова 9 Таблет FHF090008 екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен Превозот

Нова 9 Таблет FHF090008 екран на Допир digitizer панел замена стакло Сензор Бесплатен Превозот

Проценките:
DEN 300.00

Стока
Достапно.

Детали

Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
FHF090008
Бренд Име:
HengChu

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!