• Свеж
0280202091,ERR5198 Маса Проток на Воздух Сензор За 1989-1995 Land Rover Range Rover 3.9 L 4.2 L V8

0280202091,ERR5198 Маса Проток на Воздух Сензор За 1989-1995 Land Rover Range Rover 3.9 L 4.2 L V8

Проценките:
DEN 1552.32

Стока
Достапно.

Детали

Резолуција:
ESR1057L
Чувствителност:
ESR1057
Повторливост:
13621466358
Тип:
Жешка Жица Тип
Тип На Сензор:
Холцер
Вител Тип:
0280 202 091
Мерен Опсег:
ERR5198
Hysteresis:
13 62 1 466 358
Бренд Име:
ZCAUTO
линеарна:
0280202091

Избор на клиенти

Информацијата

Погледнете ги најдобрите зделки без да губите време за пребарување. Сè во една претплата. Ние работиме за вас и обезбедуваме највисок квалитет за нашите клиенти. Уживајте во купувањето преку Интернет на ново ниво!